Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası, 19216811sifre.com’u (bundan böyle “sitemiz” olarak anılacaktır) ziyaret ettiğinizde ne tür kişisel bilgilerin toplandığını ve bunların ne amaçla kullanıldığını açıklamaktadır.

Bilgilerin Kaydedilmesi

Sitemiz ziyaretleri analiz etmek amacıyla günlük (log) dosyalarını kullanır. Bu dosyalarda ziyaretçiye ait IP adresi, tarayıcı bilgileri, tarih ve saat, yönlendiren sayfa gibi bilgiler yer alır. IP adresleri ve diğer bilgiler kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerle bağlantılı olmayıp yalnızca güvenlik ve analiz maksadıyla kaydedilmektedir.

Sitemiz, gerektiğinde kullanıcılara özel içerik sağlamak ve/veya daha iyi hizmet sağlayabilmek için birtakım bilgileri çerezler kullanarak saklamaktadır.

Reklam ortakları ve üçüncü parti uygulamalar, kişiselleştirilmiş bilgiler sunmak ve ilgi alanı odaklı reklam görüntülemek amacıyla kullanıcı bilgilerini çerezler, veya scriptler aracılığıyla kaydedebilirler. Bu durumda bu servislerin ve üçüncü parti uygulamaların, kendi gizlilik politikaları geçerlidir.

Bilgilerin Paylaşımı

Sitemiz, elde ettiği bilgileri yukarıda bahsedilen şekillerin dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla ve kurumlarla paylaşmamaktadır. Elde edilen veriler kullanıcılara daha iyi hizmet sağlamak ve güvenlik tedbirlerini almak amacıyla kullanılmaktadır.

Değişiklikler

Gizlilik Politikamız zaman zaman güncellenebilir, politikaya ekleme veya çıkarmalar yapılabilir. Yapılan değişiklikler ve Gizlilik Politikası’nın son hâli her zaman bu sayfada yayınlanır.